|
| cena (cena/m2) |
pow. |
l. pokoi | rok bud. | piętro |
1 900 PLN
(55,6 za m2)
|
34.17 m2 |
2 | 2015 | 4 /8 |
|
BIAŁYSTOK Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego
Atrakcyjne 2 pok. mieszkanie położone na IVp. w nowszym bloku na ul. KACZOROWSKIEGO. Salon poł. z kuchnią, sypialnia. Mieszkanie umeblowane...
|
|
 |
| cena (cena/m2) |
pow. |
pow. działki | l. pokoi | rodzaj domu | rok bud. |
369 000 PLN
(1 677,27 za m2)
|
220.00 m2 |
1604.00 m2 | 5 | wolnostojacy | 1975 |
|
NAREW
Ciekawy dom parterowy z poddaszem użytkowym położony w NARWI - ok. 40 km od Białegostoku. Dogodna, zaciszna lokalizacja do zamieszkania, w bliskiej...
|
|
 |
| cena (cena/m2) |
pow. |
rodzaj działki |
110 000 PLN
(68,58 za m2)
|
1604.00 m2 |
rolna |
|
NAREW
Atrakcyjna działka rolna z możliwością uzyskania decyzji o war. zabudowy położona w Narwi, ok. 40 km od Białegostoku. Dostępne media w drodze przy...
|
|
 |
| cena (cena/m2) |
pow. |
rodzaj działki |
17 000 PLN
(3,66 za m2)
|
4639.00 m2 |
lesna |
|
CIASNE
Na sprzedaż kilka działek rolno -leśnych położonych w obr. miejscowości Ciasne, gm. Supraśl. Nieruchomość składa się z 6 działek o łącznej pow....
|
|
 |
| cena (cena/m2) |
pow. |
l. pokoi | rok bud. | piętro |
465 000 PLN
(7 440 za m2)
|
62.50 m2 |
4 | 1973 | 1 /4 |
|
BIAŁYSTOK , PIASTA Mieszka I
OKAZJA !!! Atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie położone na Ip. w niskim bloku na os. PIASTA (ul. MIESZKA I). Mieszkanie dwustronne. Wymienione okna (pcv)...
|
|
 |
| cena (cena/m2) |
pow. |
l. pokoi | rok bud. | piętro |
459 000 PLN
(7 806,12 za m2)
|
58.80 m2 |
3 | 1984 | 3 /4 |
|
BIAŁYSTOK , SŁONECZNY STOK Upalna
Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie położone na IIIp. w niskim bloku na os. Słoneczny Stok (ul. UPALNA). Mieszkanie dwustronne, osobne wejścia do...
|
|
 |
| cena (cena/m2) |
pow. |
rodzaj działki |
188 000 PLN
(165,49 za m2)
|
1136.00 m2 |
rolna |
|
KARAKULE
Urokliwa działka rolna położona w miejscowości Karakule ok.5 km od granic Białegostoku. Działka w kształcie prostokąta , wymiary 29x40 m. Prąd w odl....
|
|
 |
| cena (cena/m2) |
pow. |
rodzaj działki |
263 000 PLN
(187,32 za m2)
|
1404.00 m2 |
rolna |
|
KARAKULE
Urokliwa działka rolna położona w miejscowości Karakule ok.5 km od granic Białegostoku. Działka w kształcie prostokąta , wymiary 29x49 m. Prąd w odl....
|
|
 |
| cena (cena/m2) |
pow. |
rodzaj działki |
1 842 000 PLN
(60 za m2)
|
30700.00 m2 |
komercyjna |
|
KURIANY
Atrakcyjna działka rolna o pow. 3,07 ha położona ok. 5km od granic Białegostoku przy drodze S19 w kier. Lublina. Wymiary 77x355m. Działka z mediami ...
|
|
 |
| cena (cena/m2) |
pow. |
rodzaj działki |
460 000 PLN
(367,71 za m2)
|
1251.00 m2 |
budowlana |
|
NIEWODNICA KOŚCIELNA
Atrakcyjna działka o pow. 1251m2 z możl. uzyskania war. zabudowy jednorodzinnej położona w Niewodnicy Kościelnej. Kształt- prostokąt, wymiary 27x46m....
|
|
|
| cena (cena/m2) |
pow. |
rodzaj działki |
39 000 PLN
(15 za m2)
|
2600.00 m2 |
rolna |
|
LEWKOWO NOWE
Ładna działka rolno-leśna położona na skraju wsi Lewkowo Nowe gm. Narewka. Działka przylega do głównej drogi. W sąsiedztwie las i inne działki....
|
|