|
|
 |
| cena (cena/m2) |
pow. |
l. pokoi | rok bud. | piętro |
1 900 PLN
(33,93 za m2)
|
56.00 m2 |
3 | 2023 | 1 /3 |
|
BIAŁYSTOK Żubrów
Komfortowe 3 pok., 56m2, Ip., w bloku z windą w nowym bloku na os. DOJLIDY (ul. ŻUBRÓW). Wyższy standard wykończenia i wyposażenia. Salon poł....
|
|
 |
| cena (cena/m2) |
pow. |
rodzaj działki |
65 000 PLN
(4,48 za m2)
|
14503.00 m2 |
rolna |
|
MIKŁASZEWO
Ładna działka rolno-leśna położona w obrębie wsi MIKŁASZEWO, gm. Narewka. Działka w kształcie trapezu. W sąsiedztwie las i inne działki. W bliskiej...
|
|
 |
| cena (cena/m2) |
pow. |
l. pokoi | rok bud. | piętro |
339 000 PLN
(9 442,9 za m2)
|
35.90 m2 |
2 | 1970 | 4 /4 |
|
BIAŁYSTOK Elizy Orzeszkowej
Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie położone na IVp. w niskim bloku na os. MICKIEWICZA (ul. ORZESZKOWEJ). Osobne pokoje i oddzielna kuchnia . Kilka lat...
|
|
 |
| cena (cena/m2) |
pow. |
l. pokoi | rok bud. | piętro |
180 000 PLN
(2 984,58 za m2)
|
60.31 m2 |
3 | 1988 | 1 /2 |
|
BONDARY
3 pokojowe mieszkanie położone na Ip. w niskim bloku na os. BONDARY nad Zalewem Siemianówka. Osobne wejścia do wszystkich pomieszczeń. W cenie...
|
|
 |
| cena (cena/m2) |
pow. |
pow. działki | l. pokoi | rodzaj domu | rok bud. |
250 000 PLN
(2 941,18 za m2)
|
85.00 m2 |
2200.00 m2 | 2 | wolnostojacy | 1950 |
|
BOROWE
Siedlisko z domem drewnianym parterowym z poddaszem nieużytkowym położone ok. 65km od Białegostoku w gm. NAREWKA (wieś BOROWE). Nieruchomość położona...
|
|
 |
| cena (cena/m2) |
pow. |
l. pokoi | rok bud. | piętro |
1 300 PLN
(31,18 za m2)
|
41.70 m2 |
2 | 2004 | 2 /3 |
|
BIAŁYSTOK Al. 1000-lecia Państwa Polskiego
Rozkładowe 2 pok. mieszkanie położone na IIp. w nowszym bloku z cegły na os. BIAŁOSTOCZEK (al. 1000-lecia P.P.). Mieszkanie zadbane, osobne pokoje,...
|
|
 |
| cena (cena/m2) |
pow. |
l. pokoi | rok bud. | piętro |
388 000 PLN
(9 002,32 za m2)
|
43.10 m2 |
2 | 1997 | 0 /2 |
|
BIAŁYSTOK , BIAŁOSTOCZEK Buska
Sympatyczne 2 pokojowe mieszkanie położone na parterze w niskim bloku na os. BIAŁOSTOCZEK (ul. BUSKA). Mieszkanie dwustronne, osobne wejścia do...
|
|
 |
| cena (cena/m2) |
pow. |
l. pokoi | rok bud. | piętro |
339 000 PLN
(9 216,97 za m2)
|
36.78 m2 |
2 | 1970 | 1 /4 |
|
BIAŁYSTOK , BOJARY Ryska
Sympatyczne 2 pokojowe mieszkanie położone na Ip. w niskim bloku na os. BOJARY (ul. RYSKA). Osobne pokoje i oddzielna kuchnia (ciemna). Kilka lat temu...
|
|
 |
| cena (cena/m2) |
pow. |
pow. działki | l. pokoi | rok bud. |
3 490 000 PLN
(7 406,31 za m2)
|
471.22 m2 |
2171.00 m2 | 7 | 2008 |
|
WIĄZOWNA
DOM DLA KONESERA!
Oferuję Państwu przepiękną rezydencję w stylu dworkowym, zlokalizowaną na spokojnych przedmieściach Warszawy w gminie Wiązowna,...
|
|
 |
| cena (cena/m2) |
pow. |
rodzaj działki |
539 000 PLN
(338,57 za m2)
|
1592.00 m2 |
budowlana |
|
NIEWODNICA KORYCKA
Atrakcyjna działka budowlana o pow. 1592m2 położona w Niewodnicy Koryckiej, 8 km od Białegostoku. Kształt- prostokąt, wymiary 35x45,6m. Media - prąd,...
|
|
 |
| cena (cena/m2) |
pow. |
l. pokoi | rok bud. | piętro |
439 000 PLN
(9 777,28 za m2)
|
44.90 m2 |
2 | 1968 | 4 /4 |
|
BIAŁYSTOK , PIASKI Michała Wołodyjowskiego
Sympatyczne 2 pokojowe mieszkanie położone na IVp. w niskim bloku na os. PIASKI (ul. WOŁODYJOWSKIEGO). Mieszkanie dwustronne, osobne wejścia do...
|
|
 |
| cena (cena/m2) |
pow. |
rodzaj działki |
207 108 PLN
(2,5 za m2)
|
82843.00 m2 |
rolna |
|
NAREW
Atrakcyjna , duża działka rolna położona w gm. Narew. Dojazd - droga szutrowa, do drogi asfaltowej ok. 0,5 km. Zaciszna lokalizacja, w pobliżu las....
|
|
|